אמנת דניאל נכסים

אמנת דניאל נכסים

1. אמינות

האמינות הינה בבסיס כל פעילות המתבצעת בדניאל נכסים. אמינות יוצרת אמון אשר מוביל לנאמנות.

דניאל נכסים משוכנעת כי מערכות יחסים, המושתתות על אמינות, על מהימנות, על יושר אישי ועל דיוק, יבטיחו נאמנות ושיתוף פעולה בונה לאורך זמן.

2. שירות

לקוחות מרוצים ומטופלים הם הבסיס לבניית המוניטין של דניאל נכסים.

השירות בדניאל נכסים מתבסס על ביצוע איכותי, המלווה במענה מקצועי, אמין ומהיר ללקוח. עובדי דניאל נכסים מחויבים למתן שירות ברמה הגבוהה ביותר.

3. איכות ומצוינות

דניאל נכסים מחויבת לאיכות ולמצוינות בכל תחומי פעילותה. איכות ומצוינות משמעותן ביצוע ברמה הגבוהה ביותר של כל פעולה. התכנון המוקדם, הירידה לפרטים, הפשטות, הבקרה השוטפת והלמידה המתמדת מבטיחים את קיומן של האיכות והמצוינות של דניאל נכסים.

4. הגינות ואדיבות

ביסוד כל פעולה עומד הקשר שבין בני אנוש.

דניאל נכסים גורסת כי אדיבות, הגינות וצניעות הנן אבני יסוד לכל פעילות. שמירה על נועם הליכות ויושר גם במהלך בירור חילוקי דעות, תבטיח יכולת לקיים לאורך זמן שיתוף פעולה פורה עם הלקוחות והסביבה העסקית.

5. הון אנושי

המשאב העיקרי העומד בבסיס כוחה של דניאל נכסים הוא סגל העובדים האיכותי והמסור.

כל עובדי דניאל נכסים יפעלו ברוח אמנה זו ויצטיינו בתחום עיסוקם. העובדים יפעלו מתוך אחריות אישית, משמעת ועבודת צוות.

6. התייעלות מתמדת

דניאל נכסים הוא ארגון שצועד קדימה בשאיפה למצוינות ולשיפור מתמיד – ארגון לומד, מפיק לקחים ומנהל ידע. התייעלות מתמדת תשמר את כושר התחרות של דניאל נכסים בכל תנאי שוק.

7. לוח זמנים

לוח הזמנים הנו לב המערכת לניהול הפרויקט. עמידה בלוח הזמנים ובכל ההתחייבויות האחרות הנובעות ממנו, מאפשרת רווחיות מרבית, והיא בבסיס המוניטין של דניאל נכסים כחברת נדל"ן אחרת.

עמידה בלוח זמנים מממשת את כל ערכי הבסיס של החברה – אמינות, איכות ויעילות. עובדי דניאל נכסים ומנהליה מחויבים לעמידה בלוחות הזמנים שנקבעו לפרויקט.

8. קשרי גומלין

דניאל נכסים מאמינה, כי יחסי עבודה תקינים והרמוניים עם גורמי פנים וגורמי חוץ מהווים בסיס להשגת יעדי האיכות, לעמידה בלוח הזמנים, בעלות ובאיכות השירות. עובדי החברה מחויבים לעשות כל שביכולתם על מנת שהחברה תעמוד בהסכמים, במועדי תשלום ובכל התחייבות אחרת. תקשורת פתוחה וכנה היא המפתח לביסוס קשרים אלו.

9. סדר וניקיון

דניאל נכסים מאמינה כי סדר וניקיון הם חלק בלתי נפרד מניהול נכון של כל פעילות. משרדיה ועובדיה של דניאל נכסים יהיו מסודרים, ומסמכי העבודה יהיו מאורגנים.

סביבת עבודה מסודרת תאפשר לפעול על-פי הערכים המנחים לאיכות, למצוינות ולטיב שירות.

WhatsApp